HAKKIMIZDA

MURAT YÜKSEL İNŞAAT faaliyetine 2015 yılında perakende İnşaat malzemeleri satışı yaparak başlamıştır. MURAT HAVUZ ve YÜKSEL LALE tarafından kurulan firmamız daha sonra ürün grubunu günün ihtiyaçları ve ticari koşulları göz önünde bulundurularak ürün yelpazesini ve hizmet ağını genişleterek bugünkü ürün grubunu oluşturmaya başlamıştır. MURAT YÜKSEL İNŞAAT, Van ili, çevre il ve ilçelere hizmet vermektedir.

MURAT YÜKSEL İNŞAAT ürün gamını uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterileriyle paylaşmayı amaç edinmiştir. Ayrıca firmamız, gelişimi ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına sektörel gelişmeleri yakından takip edip sektörüne yatırım yapmaktadır. MURAT YÜKSEL İNŞAAT konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti ve güvenini daima en iyi fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

1unnamed

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.